Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért szaggatnak a youtube...

Miért szaggatnak a youtube videók firefox alatt?

Figyelt kérdés
újraraktam a windowst, és azóta firefox alatt szaggatnak a youtube videók. más böngészőnél nincs probléma, de nekem az ff kéne. hiába rakom újra firefoxot, az összes beállítás meg bővítmény benne marad. gondolom valamelyik java, shockwave vagy flash playerel van a gond, csak nem tudom melyikkel. javából kipróbáltam a 6.0-át, de azzal is szaggat.

2012. máj. 12. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
a videokártya driver-t feltelepítetted?
2012. máj. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Youtube-hoz flash kell. A Firefoxhoz pedig másik flash kell, mint az Internet Explorerhez, lehet, hogy ez a baj. Egy szó, mint száz, töltsd le a Firefoxhoz való flash az adobe.com-ról.
2012. máj. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

felraktam egy ilyen szokásos nvidia series drivert, gondoltam netezéshez az is jó lesz, most viszont rákerestem konkrétan a kártyára, és egy újraindítás után tökéletes.

köszi!

2012. máj. 12. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!