Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telenor usb stick nem kapcsoló...

Telenor usb stick nem kapcsolódik. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

"hónapja van telenor hipernet ctickünk laptophoz vettük,azaz fizetjük...a ctick benne volt a laptopba de kislányom babrászta,így most nem is lehet teljesen behúzni a sticket..egy kis része kilóg..és elkezdett nem jól működni..10ből 2szer csatlakozik csak..valami belső baja lehet magának a sticknek..Kérdésem..ha beviszem a telenorhoz..ott kaphatok vehetek másikat..ill máshol vehetek e sticket..hogyan működik..a lényeg hogy a sim kártya benne legyen nem??Ha beviszem kicserélik..vagy mivel látni az úgymond rongálás..így fizetnem kell?,lehet csak sticket venni,és beletenni a kártyát??

Mennyibe kerül?fogalmam sincsen ezekről a dolgokról..köszi


2012. máj. 12. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor az elejétől.

1. laptoppal együtt kaptátok? Bele van építve a stick?

2. Külön hipernetes USB-re csatlakoztatható hotspot eszköz?

3. Ha tönkrement, ingyen nem fogják kicserélni.

4. Ha csak szoftvert kell rajta cserélni, az is legalább két hét. (Külföldre küldik).

5. Valószínűleg az USB port is megsérülhetett.

6. Nem vagyok Telenoros, de az én szolgáltatóm 10 ezret kér egy hotspotért, nagyon drága "gyerekjáték".

2012. máj. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nincsen beleépítve..

Nincsen kábel kiépítve netnek ill albérlet..így maradt a stick lehetőség...vodafonnak nincs itt lefedettsége (telefonunk vodás)így bementünk és előfizettünk telenor hipernetre..kaptunk sticket de nem tudom ilyenkor mi van...a stickben van egy kártya sim kártya...így megy a dolog....holnap felhívom őket...csak egyre többet írja ki hogy az eszköz nem található...most is fél óra volt mire bejött...Akkor lehet nem lesz olcsó muri:-((

Azért köszi:-)

2012. máj. 12. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Másik USB porra tegyétek, hátha azzal nem lesz gond.
2012. máj. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
laikus vagyok a dologhoz de ha a laptopon lávő bemenetekre gondolsz próbáltam..mind a 3 nál ugyanaz van....a gond a stickel van...ha veszek egy másik telenoros sticket és abba teszem be a kártyám akkor fog működni..ill ugyanúgy azokkal a feltételekkel fog menni??a sebesség előfizetés...??vagy nagyon nem jól látom..mert maga a sticket 4ezerért láttam neten..
2012. máj. 12. 22:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!