Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha törlöm az email-címem,...

Ha törlöm az email-címem, amivel Facebook-ra regisztráltam, törlődik az egész fiókom? A lényeg lejjebb!

Figyelt kérdés

Kicsit más a helyzet, mert az a 2. Facebook-fiókom, és egyszer valaki feltörte, és úgy letiltottam, hogy még én sem tudok belépni, csak úgy, ha személyimről feltöltök egy képet. Azt meg nem fogom megtenni, nehogy visszaéljenek vele. És ha ebben az esetben törlöm az email-címem, akkor a fiók is törlődik?

Előre is köszi!:)



2012. máj. 10. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. máj. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anyám borogass! Már hogy a francba törlődne a facebook profilod attól, hogy az email postafiókodat törlöd?! Két teljesen különböző rendszer! Ez olyan, mintha elköltöznél és a bankod kapásból, bejelentés nélkül tudná, mi az új címed...
2012. máj. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ha az email-címmel regisztráltam, és törlöm.. akkor nem tudok már amúgy se belépni...akkor miért maradna ott a fiókom? Nem értem ...
2012. máj. 10. 10:30
 4/7 anonim ***** válasza:

> akkor miért maradna ott a fiókom?

Honnan tudná a Facebook, hogy az email címet amivel regisztráltál törölted?

2012. máj. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fiók megmarad, de belépni nem fogsz tudni, ergo meg fog szűnni a fiókod egyszer csak...
2012. máj. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

már november óta nem léptem be, de még mindig ott van a fiókom :D


azt meg, hogy töröltem az email-om, gondolom a rendszerben fel van tüntetve, vagy nem tudom :D

de amikor feltörték, úgy törték fel, hogy átírták az email-címem az övékére,és amikor az saját email-címemmel be akartam lépni, azt írta ki, hogy ezzel az email-címmel nem is regisztrált még senki.. szóval ezért gondoltam, hogy akkor a fiókom is eltűnne :D

2012. máj. 10. 16:16
 7/7 anonim ***** válasza:
ha átírták az e-mail címet, akkor meg mit érnél el vele azzal, ha megszűnteted? egyébként lehet lenne egy értesítő belépésnél(amit nem teszel meg), hogy az e-mail cím-re küldött a rendszer valamit, ami nem érkezett meg, és így nem elérhető, erősítsd meg, hogy működik.
2012. máj. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!