Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom az IP cimem...

Hogyan tudom az IP cimem átállitani privátról publikusra?

Figyelt kérdés

Nagyon kellene, mert egy Cs 1,6 Ds csinaltam, csak nem tudnak csatlakozni, mert privat ra van allitva ay ipm.

Valaki kérem segitsen, hogy atallitsam az ip t publikusra.

Előre is köszi :D


2012. máj. 9. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Leginkább sehogy. Ez nem így megy. Vagy a routereden forwardolod befelé a kapcsolatot, vagy ha eleve belső IP-t ad a szolgáltatód, akkor zörögsz nála.
2012. máj. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbben, ha kiveszed a routert. A belső privát és külső publikus közti címfordítást (NAT) a router elvégzi. Neked csupán a játék által használt portot kell a pc felé irányítani (Port Forwarding).

Belső privát IP címet nem adhat ISP.

2012. máj. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Belső privát IP címet nem adhat ISP"

Bízom benne, hogy már nem, de pár éve még találkoztam olyannal, hogy lakótelepi lakásban csak felhozták az UTP kábelt és bizony 10.0.x.x formájú IP-t adott maga a szolgáltató (persze ez egy helyi, apró cég volt, amit azóta megvett a Digi)

2012. máj. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!