Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet aktiválni a...

Hogyan lehet aktiválni a facebook idővonalat akkor, ha nincs zöld gomb és aktiválás rész sehol?

Figyelt kérdés
Pár napja csináltam új profilt és az istennek nem tudom beállítani az idővonalat.Az előző profilommal ment és volt is zöld gombos dolog, de most nincs.Ha rámegyek az idővonal bemutatása oldalra, csak akkor van ilyen gomb, ha ki vagyok jelentkezve, de hiába kattintok rá és lépek be, semmit sem csinál.Próbáltam alkalmazást is létrehozni leírás és videó alapján, de úgy sem megy.

2012. máj. 8. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Aki eddig panaszkodott a hiányára, mind frissen regisztrált volt. Ezek szerint nekik valamilyen késleltetéssel jelenik meg ez a lehetőség.


Régen annak volt elérhető az idővonal, aki a Facebook Developers tagja volt. Ha rákeresel a developers (fejlesztő) alkalmazásra, és aktiválod, talán úgy megjelenik a beállítás gombja. Ha nem, akkor csak várni tudsz.

2012. máj. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, a fejlesztős dolgot már megpróbáltam vagy 10 módon, de sehogyan sem sikerült.Sokat utána olvastam, de konkrét megoldást nem találtam sehol sem a jelenlegi helyzetre.Azért köszönöm szépen a segítséget!
2012. máj. 8. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!