Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan töltsek fel a youtubera...

Hogyan töltsek fel a youtubera 40 vagy annál több perces videót?

Figyelt kérdés

Ha feltöltök egy hosszabb videót mindig azt írja ki, hogy törölték, mert hosszú. De akkor mások hogyan csinálják?

Lécci segítsetek!



2012. máj. 8. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Konvertáld át, mert túl nagy. Mások is így csinálják. Lejjebb veszed a bitrátát és a felbontást...
2012. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mint régi regisztráltnak az a tapasztalatom, hogy valamikor ugy volt, hogy a regizettnek több, 15percnél nem hosszabbat lehetett feltölteni, de ahogy telt az idő és minél többet töltöttem fel, egyszer csak kaptam egy értesitést, hogy gratulálnak, mert már 15percnél többet is feltölthetek.

Azóta már több 2,5órásat és 10-15 GB körülit is feltöltöttem.

Ujabban az uj regizetteknél a hosszabbakhoz kérnek mobilszámot. Ha ezt megadod nekik, akkor megnyilik a lehetőség számodra is.

2012. máj. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!