Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilnettel, hogy tudnék...

Mobilnettel, hogy tudnék feltölteni?

Figyelt kérdés

Első hallásra hülye kérdés tudom, de olvasd végig.

Van 1 Vodás 5GB-határos mobilnetem, ami eddig sem tudod Beloadra vagy Gigára feltölteni semmit, de most vmi tönkre ment benne vagy a gépemben lett vmi zavar, - mert nemlétező dll-eket keres- és azóta nem mér semmilyen adatforgalmat, azaz kb 100GBnál tarok adatforgalommal és még mindig maxon jön. És így, ezt kihasználva szeretnék torrentet feltölteni, de nem megy sehogy se. Ill, megy csak nem oda ahova akarok, mert mittomén piratebayre 200al megy vissza, de ha Beloadról van szó, kitartóan 0-án áll. Így feltölteni sem tudok. uTorrent használok, nem találtam megoldást.


2012. máj. 8. 01:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak úgy megsúgom, hogy a mobilnethez adott programok nem mindig mérik pontosan az adatforgalmat, inkább csak tájékoztató a felhasználó számára. Ettől függttlenül a szolgáltató pontosan méri az adatforgalmad, szóval örülj neki hogy nem ment a torrent, mert akkor hamar lehúznád azt az 5GB-ot.
2012. máj. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát ezzel nem lettem közelebb a megohoz, de mind1. megnéztem utorrent statot, a hónapban 92 gigát szedtem le. azért ennyit csak nem téved a mérőke :D eddig a max 2GB volt a legnagyobb difi, nem 85 :D
2012. máj. 8. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!