Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tp-Link router hiba oka?

Tp-Link router hiba oka?

Figyelt kérdés
Sajnos évente cserélnem kell, mert a 15mb sebességet, csak 2,5-3mb-vel engedi. Ez a hiba előfordulhat-e áram ingadozás miatt? Pár hete vettem új routert, az viszont nem kapcsolodik t-online-ra. Kábeles nettel igen, telefonossal nem működik. (Kicseréltem másikra, firmware is volt, és többen is próbálkoztunk) Köszönöm a segítségeket!!!
2012. máj. 7. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

ööö sokminden homályos abban amit írtál. na kezdjük . a 15 mb / sec os net az tényleges maximum 2 mb/ sec azaz két megabájtot ad másodpercenként. sosem éred el a 15 mb et. nekem 50 mb es a netem és max 6 megabájt jön másodpercenként. áram ingadozáskor kikapcsol az nem zavar be akkor vagy van , vagy nincs

tplink ben (nekemis az van) lehet állítani a b, g, n között.de elvileg alapon mindet tudja. az hogy miért nem kapcsolódik tonline ra nemtudom nekem cellkábel van. de a kábeles netnél ha nincs felhasználóneves jelszavas szerződésed akkor dinamic IP vel csatlakozik kábelen ha van jelszavad meg felhasználóneved akkor az pppoe beállítás kábelen és telefonon is . ezt helyszínen kéne látni. mert mennie kell. ha router nélkül van közvetlenül net akkor routeren csak beállítani kell.

2012. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen jelszavas, de mint írtam is be van állítva a routerben, ezért is kértem segítséget mert ez a 4. és eddig nem volt gond. A 15mb-os net viszont másfél évig 11-12-vel működött. Elég gond, ha nálad nem ment ennyivel. Köszönöm a tanácsod!
2012. máj. 8. 17:05
 3/5 anonim ***** válasza:
mindenhol úgy van hogy van a csomag engedett sávszélesség, de annak csak egy része a valódi sehol soha senkinél nem láttam még azt hogy ha tényleges 15 mb es nete van akkor 11 mb el tölt ilyen nincs hacsak nincs szerverközpontod. az 50 mb es net ténylegese az 5-6 mega / sec. ez minden szolgáltatónál így van. adsl nél is igy volt nekem meg kábelnetnél is így van. de ne higgy nekem kérdezd meg a hivatalos központot. azok nem kamuznak.
2012. máj. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amugy ha megkérdezhetem hol mérted le azt a 11-12 megát másodpercen ként? mert speedtest szerint nekem 58 mb / sec
2012. máj. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg, hiszek-e neked vagy sem. Segítséget kértem, tanácsot, ennek ellenére mint megannyi helyen, csak okoskodás jön, meg leszólás. És pláne azt imádom, mikor kioktatnak mekkora sebességű a netem. 1. elmondtam másfél évig működött, aztán hirtelen annyi, tehát nem beállítás gond, se nem képzelődés. 2. ha neked ez álom, gyere el és nézd meg. 3. légyszi inkább ne írj ide. KÖSZÖNÖM!
2012. máj. 9. 12:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!