Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a neve és hol találom...

Mi a neve és hol találom ezeket az interneten?

Figyelt kérdés
Adathordozó, vagy csak rögzítő? Nem tudom. Úgy tudom netre lehet menteni fájlokat, képeket, stb. Szeretném én is elmenteni, csak nem tudom hogy hívják, hol találom. Ez mennyire titkos? Csak én szeretném, hogy tudják, hogy a neten van. Van jelszó is hozzá?
2012. máj. 7. 17:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Az adatmegosztó tárhelyek így működnek, feltöltöd oda a fájlokat, és 0-24 elérhető, letölthető annak aki ismeri a linket. Hátránya, hogy az oldal megszűnhet szerzői jogvédelmi problémák miatt. Ingyenes, vagy gyors a letöltés ha fizetsz.


A másik megoldás a felhő, ott is a saját tartalmadat tudod biztonsággal tárolni (inkább fizetős), de oda jogvédett tartalmat nem tölthetsz fel.

2012. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!