Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet ez a Facebookon?

Hogy lehet ez a Facebookon?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek mindig megjelennek linkek és amikor rá akarok klikkelni, nem engedi megnyitni a biztonsági beállítás. Írtam neki, hogy az ő linkjeit sosem engedi megnyitni, erre írta, hogy azokat nem ő linkeli, hanem maguktól kerülnek oda. Talán fontos hozzá tennem, hogy nincs saját gépe, mindig mások gépén jelentkezik be, esetleg nyilvános helyekről.
2012. máj. 7. 09:24
 1/1 anonim válasza:
Szerintem egy Facebook alkalmazás lehet ennek az oka, annak idején, amikor regisztráltam össze-vissza szórakáztam ezekkel és nekem is mindenféle linkeket pakolt ki. Ezt megelégelve letiltottam azt az alkalmazást és azóta csak az kerül ki a falamra, amit én jónak látok :)
2012. máj. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!