Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on letilthatom az...

Facebook-on letilthatom az egyik ismerősömet?

Figyelt kérdés

Ejj, nem hittem, hogy egyszer a facebook-ról teszek fel kérdést :D


Szóval van egy lány face-en, és minden lájkol. De most szó szerint, szinte mindent. Ráadásul az összes kommentre válaszol, még arra is, amihez semmi köze.

Pl. ha vki feltesz egy képet, azt rögtön lájkolja. Ha kiteszek vmit, akkor bekommentel alá. Ráadásul az összes ilyen "ütős képek"-féle oldalt lájkolja, a youtube-nak is már kb. a felét belinkelte. Törölni nem akarom az ismerősök közül, mert végtére is az osztálytársam(még az érettségi alatt legalábbis). A való életben egyébként nagyon visszahúzódó, szinte egy szót sem szól soha.

De akkor is irritál. Ha most megnyitom az oldalt, akkor a főoldalon-szó szerint- minden második beírás az övé.


Tudom, hülye gondjaim vannak(nem is szeretem a facebook-ot egyébként), de valamiért ez nagyon zavar.


Szóval van vmi, amivel elintézhetném, hogy nekem ne írja ki, hogy miket lájkolt stb... ?



2012. máj. 6. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Az egyik üzenetének jobb sarkában keress egy lenyitható fület, ott lehet beállítani hogy miről kapj értesítést.


Többféle módszer is van:


1. lenyitod a panelt, és beállítod hogy csak a fontos dolgokról értesítsen

2. Lenyitod a panelt, majd "esemény elrejtése"/"Változtasd meg, hogy milyen frissítéseket szeretnél látni XY részéről", ebben az esetben egy részletesebb lista alapján tudod kivenni hogy mi nem érdekel

3. Lenyitod a panelt, majd Leiratkozás: XY, ekkor semmit nem fogsz látni, de ismerősök maradtok.

2012. máj. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. máj. 6. 12:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!