Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Erről a honlapról hogyan...

Erről a honlapról hogyan tudom a zenéket letölteni?

Figyelt kérdés
[link] Nagyon köszi!!!!!
2012. máj. 3. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Zenéket?
2012. máj. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem zene hanem hangokat.
2012. máj. 3. 23:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Viszonylag egyszerű :

-amit végighallgatsz,az bent van a böngésződ ideiglenes mappájában,onnan csak ki kell húznod pl az Asztalodra,és kész

2012. máj. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még annyi, hogy azt hol találom? Mert találtam erre itt választ (C:\Documents and Settings\Felhasználó\Local Settings\Application data\Mozilla\Firefox\Profiles\(ott egy mappa van, belemész)\Cache), de megnéztem és kimondott mp3 fájl vagy bármi értelmes nincs benne. Még ehhez légyszi egy kis segítséget. Köszönöm
2012. máj. 5. 11:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem rakja oda a kiterjesztéseket a Firefox.

Rendezd dátum szerint, és akkor felül lesznek a legutoljára letöltött cuccok, ha nézed a méretét is, akkor kiderülhet, hogy melyek a hangfájlok. De én a Total Commander nézőkéjével bele szoktam nézni a fájlokba, így egyértelmű, hogy melyik mi.

Viszont ha egy flash alkalmazás hangjait akarod letölteni, akkor az nem valószínű, hogy külön lesz, hanem a flash swf fájlba ágyazva, ami szintén ott van a temp-ben.

2012. máj. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megnéztem, és itt egy flash alkalmazás játszik le külső mp3-akat, ott vannak külön-külön az mp3-ak a temp ben, ha már rájuk kattintottál a flash-ben és letöltötte őket.

Ilyen 300 kb-tól 1 mega körüliig vannak. Ha a nézőkével beléjük nézel, akkor ID3-al kezdődnek.

2012. máj. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

igen itt vannak az mp3-jaid :

[link]

és úgy szoktuk kezdeni,hogy ezt a mappát üresre pucoljuk,mert utána sokkal könnyebb megtalálni-méret szerint-amit keresünk,

[link]

2012. máj. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Sikerült! :D
2012. máj. 7. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!