Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nektek sem működik a google?

Nektek sem működik a google?

Figyelt kérdés
Bármit beütök a keresőbe,semmit sem csinál... nektek nem ilyen?
2012. máj. 1. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálam jó, Chrome böngészőből.
2012. máj. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Érdekes, a Firefox-ban csak akadozott, a Google Chrome viszont elfelejtette a saját keresőjét (ez van beállítva kezdőlapnak).

A Win32/JS Kryprik MI trójai jelen van a Google keresőjében, tegnap nekem emiatt blokkolt a védelem. Aztán feldobta vörös ablakot az ESET. Ez a trójai család kifejezetten a Google-t támadja. Pl.:

[link]

2012. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Futtasd le ezt:

[link]

2012. máj. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Na de akkor másnál is gond van ezzel,nem?!?!?!

És ez most akkor azt jelenti hogy vírus van a gépen?

2012. máj. 2. 10:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Megfertőzödhetett a böngésző!

Ha Windows XP van gépeden és annak a tűzfalát használod, akkor nem csoda. De a Google is megéri a pénzét, még tegnap sem vette ki a keresőből a fertőzött találatokat. A WOT se törődött vele. Erős védelem nélkül sok ezer gépet tudnak így megfertőzni.

Ott a link, futtasd le az ESET Online Scannerét.

2012. máj. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem is ugyan ez van, de most lefuttatom az eset online scanner-ét. remélem segít
2012. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na lefuttattam és hármat talált ezeket a win32 trójaiakat.. hát ez elég komoly.De ezek honnan jöttek most?A googleból?
2012. máj. 2. 20:41
 8/10 anonim ***** válasza:

A Win32/JSKryptik MI trójainak több változata is van, az egyik elsősorban a Google keresőjét támadja és fertőzi meg.

A szombat-vasárnap-hétfői magyar domain szerverek (.hu) leállásával összefügghet, bár nem vallották be, mi okozta. Az biztos, hogy akinek hasonló gondja van, az ESET Smart Security5 azonnal felismeri, illetve az ugyanúgy naponta frissitett Online Scannere megtisztítja a böngészőt és karanténba zárja a trójait.

Mindenkinek ajánlom a vírusirtók azonnali lefuttatását.

2012. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

De miért ajánlod ennyire ezt az ESET vírusírtót? A többi nem ismeri fel?


Ez a szombat vasár. stb nevü oldalt ezt hogy érted,nem értem igazán...

2012. máj. 2. 21:05
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindenképpen Online Scanner kell hozzá, nekem bevált a gépre telepített újságkódos ESET. De használhatod a Kasperskyét is.

Ez történt vasárnap:

[link]

2012. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!