Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valóban van most regisztrálási...

Zsuzsu705 kérdése:

Valóban van most regisztrálási lehetőség az nCore oldalra?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam regisztrálni, elvileg kaptam meghívót is az oldalra, de belépéskor kiderül, hogy fizetni kell! Eddig kétszer etettek be ezzel, és mégsem lettem tag. Most vajon tényleg működne a dolog? nCore tagok válaszát várnám, igaz-e!
2012. ápr. 30. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha még egy valaki megkérdezi, egy baltát vágok a fejébe...


Igen, LEHET most PÉNZÉRT regisztrálni és már kb 600 kérdés született erről 2 nap alatt...

2012. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most is csak fizetős lehetőség van. Bocs, de én nem vagyok tag, de ugyanúgy jártam mint te. Ezt kaptam bejelentkezéskor:


Kedves leendő felhasználónk!


A regisztráció első lépését sikerrel végrehajtottad!


Már csak egy dolgot kell tenned ahhoz, hogy az oldal teljes értékű tagja legyél:


Egy nCore-talalka partneri kapcsolat létrehozásával szeretnénk az új tagjaink számára a társkeresést és ismerkedést a virtuális világban még közelibbé tenni.


Az alábbi linkre kattintva előfizethetsz a talalka.hu társkereső oldalra és ezen előfizetéssel az ncore.cc oldalt is használni tudod.


1500 Ft-ért a regisztrációd tudod aktiválni, 3500 Ft-ért pedig az aktiváláson túlmenően támogatóként is feltűnsz az nCore oldalán. Ezenfelül ajándékképpen adunk egy meghívóhoz szükséges pontot is, aminek használatával meghívhatod egy kedves ismerősödet is az oldalra.


No comment... :(

2012. ápr. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, és a stílust is! Eddig több mint 12000 Ft-tal vágtak át többen is, ezért ha lehet óvatos vagyok, nem tudtam hogy ekkora híre van, de ha írjátok elhiszem. :)
2012. ápr. 30. 21:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy miért gondolta bárki is hogy sok év próbálkozás után ezrek kerülnek majd be ingyen, jófejségből?


Egy kialakult közösséget nem rombol jobban, mint azok beengedése, akiknek nem lenne helyük. Itt is rengeteg olyan kérdést olvashatsz, hogy beregelnek nC-re, és azt sem tudják mi az a torrentezés, fogalmuk sincs mit csinálnak.

Képzeld el mi lenne, ha mondjuk szabadon bejutott volna 50,000 ilyen tag, akkor nem az sms-reg, hanem a felhasználók miatt züllött volna le az oldal, és borult volna minden ami 7 év alatt kialakult. Egy elit oldal nem véletlenül (volt) elit oldal, hogy oda csak az kerülhessen be, aki megjárta már a ranglétrát.


Ezzel a fizetős módszerrel legalább sok gyerek szorult ki, akinek anyuka nem fizetné a 2000 forintot.

Ugyanakkor meg kell említeni, hogy sok olyan normálisan tag is kiszorult, aki nem teheti meg hogy kifizesse. Ezeknek az embereknek az aránya mégis töredéke a sok inkompetenshez képest.

2012. ápr. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szívből szóltál, kedves utolsó.

Nem lenne semmi értelme az ingyenes regisztrációnak, ha eddig csak meghívóval lehetett bejutni.

Nem értem miért ilyen naivak az emberek...

2012. ápr. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végre, sikerült! Több mint egy éve próbáltam bejutni, és nem a pénzkérdés volt a fontos, hanem az, hogy nem kaptam érte semmit. Köszönöm a gyors válaszokat!!
2012. ápr. 30. 21:27
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már csak a feltöltésre kell figyelni, nehogy kirúgjanak a végén :)
2012. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!