Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell egy programot úgy...

Hogyan kell egy programot úgy blokkolni 100%-san, hogy egyáltalán ne érzékelje, hogy van internet kapcsolat a gépen, és ne tudjon neten kommunikálni, frissítéseket keresni?

Figyelt kérdés

Amíg telepítettem a programot, kihúztam a netes kábelt a gépből. Azután megnyitottam a Windows Tűzfalat, és a kimenő/bejövő szabályoknál blokkoltam azokat a fájlokat, amelyek az adott programhoz tartoznak. Továbbá a programon belül is kivettem a pipát az automatikus frissítés keresés mellől. Újraindítottam a gépet ezt követően.


De amint visszacsatlakoztatom a netet, a program mégis érzékeli a netet és kommunikál (frissítést talál).


2012. ápr. 30. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, használj hozzá normális tűzfalat, mondjuk egy Comodo-t, az akár sandboxba is tudja tenni a programot.
2012. ápr. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha telepítem a Comodo-t pl. és beállítom, hogy az adott program Sandbox-ban fusson, akkor csak annyi lesz a korlátozása, hogy egyáltalán ne tudjon kommunikálni a nettel?


Nekem ez a célom: 0% net elérhetőség, kommunikáció az adott program számára, hiába van internet kapcsolat a gépemen.

2012. ápr. 30. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megadod, hogy ne érhesse el a netet, vagy letiltod a tűzfalban az alkalmazást, akkor nem fogja elérni.
2012. ápr. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!!!


Megoldottam Sandbox-szal! :)

2012. ápr. 30. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!