Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A dvdx-el sikerült leszednem...

A dvdx-el sikerült leszednem Mp3-at, de lejátszani nem sikerül. Ezt írja ki: A lejátszani próbált fájl kiterjesztése (. mp3) nem felel meg a fájl formátumának. Miért? Windows Media Player 11 em van.

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt a dvdx-et nem ismerem, de próbáld WMP11-nél Eszközök/Beállítások/Fájltípusok...itt pipa az mp3-nál van-e?

Vagy felteszel valami más programot Winamp, AIMP...stb

2009. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most ez a program, hogy csinált mp3-at...?, mert ez egy dvd grabber ahogy ránéztem...
2009. jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A WMP11-nél Eszközök/Beállítások/Fájltípusok, itt van pipa az mp3-nál. Tudok is lejátszani mp3-at, csak azt az mp3-at nem tudom lejátszani, amit a Youtube-ról szedtem le dvdx (itt nem engedi hozzáírni a .hu )-val. Lejátszás helyett ezt írja ki:A Windows Media Player nem tudja lejátszani a fájlt. Lehet, hogy a lejátszó nem támogatja ezt a fájltípust, vagy azt a kodeket, amellyel a fájlt tömörítették.
2009. jún. 23. 17:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha pl agy avi-t átnevezek mp3-ra, akkor hasonlóan nem megnyitható a fájl...formátum és kiterjesztés nem egyezik meg... Tippként: nevezd át avi-nak az mp3 fájlt...kiváncsi vagyok nem avi-e az valójában? (esetleg flv)

Amúgy van a VideoGet program (vagy vDownloader), YouTube-hoz príma...csak a hangot is lementheted, ha akarod.

Viszont továbbra sem értem a "dvdx" működését YouTube-ról való lementésnél...persze nem használtam, csak a leírása valahogy nem passzol... [link]

2009. jún. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy tudtam, hogy itt nem lehet linket feltenni, de látom Neked sikerült. Megpróbálom én is. Erről beszéltem: [link]
2009. jún. 24. 17:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja..., a Dvdx oldalon található leírás alapján szedtél le zenét a youtube-tól...:)

Amit ott írnak..., nem próbáltam, de kipróbált működő lehetőségek a már ajánlott VideoGet, és vDownloader programok. (sok egyéb is van) A vD ráadásul ingyenes is, telepítsd fel ezt, elég jó progi... [link]

2009. jún. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végre sikerült a Free YouTube MP3 Converter -el letöltenem, amit le is tudok játszani. Köszönöm szépen a segítséget és hogy válaszaiddal időt szántál rám.
2009. jún. 25. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!