Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudhatom meg a Wi-Fi-m...

Hogyan tudhatom meg a Wi-Fi-m jelszavát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Telefonomról nem tudok felkapcsolódni az otthoni Wi-Finkre, mert a családból senki sem tudja a jelszót ( :D ) ....

Beírtam apum nevét + utolsó 2 számát a születési időböl... Megengedi, hogy csatlakozzak, de utána ezt írja: Hitelesítés.... Szétkapcsolva... Több telefonnal is próbáltam már! Help Me PLS! Galaxy Mini



2012. ápr. 28. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

oda mész 1 asztali géphez :D ami rávan dugva a routere :D

ha az is levan kodolva xp van rajta akkor csökentet modba belépsz :D és csinálsz 1 másik felhasználot :D

utána ujra inditod a gépet és belépsz azzal a felhasználoval amit csináltál beírod a böngépszöbe a router ip-t ki ad 1 input cucot beírod oda a router alján ami van jelszo meg felhasználo név reménykedjbene hogy nem változtaták meg utána ott Wireless és security :D és meg nézed :D azt utána kiírod valahova

aztán bezárodd a böngészöt ujra inditod a gépet belépsz megint csökentet monba és törlöd azt a felhasználot amit csináltál :D

és meg van a jelszo :D

2012. ápr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Belépsz a router felületére (192.168.1.1), és ott a wireless beállítások között megnézed mi a jelszó. Ha nem jön össze, akkor reseteld a routert, és adj meg egy jelszót te.
2012. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kettőspont-D
2012. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Esetleg nem lehetne kezdeni valamit ezzel az oldallal: [link]
2012. ápr. 28. 20:43
 5/11 anonim ***** válasza:
nem nyitom meg mert nem tudom miez :D
2012. ápr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez valami wi-fi-s cucc :D másik témában láttam
2012. ápr. 29. 07:23
 7/11 anonim válasza:
Ergo fel akarsz menni a szomszéd wifi-re mond azt..:)
2012. ápr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 P.O.C. ***** válasza:

Már kb. elmondták, de azért összefoglalom:


Minden router -nek van webes admin felülete, amit el tudsz érni egy IP cím és egy webböngésző segítségével egy olyan számítógéppel, ami vezetékesen csatlakozik a router -hez. Itt általában meg tudod nézni (wireless security néven van a leggyakrabban). Ha ki van csillagozva (biztonsági okokból), akkor sincs gáz, hisz meg is tudod változtatni, majd elmenteni az új jelszót.


Bővebb infóhoz tudni kéne a router PONTOS típusát!


A Nirsoft WirelessKeyView -amit linkeltél- az arra jó hogy kiszed egy olyan számítógépből a Wi-Fi jelszót, amivel tudsz sikeresen csatlakozni. Ugyanis a Windows minden beírt jelszót elment a registry -jébe, ahonnan a program képes ezt kiszedni. Ergo nem Wi-Fi törő programról van szó.

2012. ápr. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A router alján van a típus? :D
2012. ápr. 29. 19:47
 10/11 P.O.C. ***** válasza:
Ott is. Vagy az elején/tetején. De te ülsz előtte nem én, neked kell látnod.
2012. ápr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!