Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Chat.hu milyen oldal?

A Chat.hu milyen oldal?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat kérek... miről lehet csetelni vagy olyan mint egy társ kereső? Beírtam, de egyből a regisztráció jön be....
2012. ápr. 26. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát...elég "érdekes".


Vannak chat szobák, bár a nagyrészük vagy üres, vagy csak szimplán barmok vannak benne...de simán meg tudod nézni a fent lévő embereket és név/kor alapján el tudod dönteni kivel akarsz beszélni.


Chatelni bármiről lehet, arra számítsz hogy 10-ből 9-en kb vissza se írnak, meg elég sok "genetikai hulladék" is van fent, de ha nagyon nem vagy az életben ismerkedős, akkor tudsz itt is találni értelmes embereket.


Azt mondom, hogy ha nem úgy mész oda h "jajj társ kell", csak értelmes ember vagy, akkor ki lehet fogni jó társaságot.


Ami szar, hogy sok a kamus, bárki regisztrálhat bárhogy...bár ennek értelmét sose láttam. Meg nagyon változó, vannak akik sosem találkoznának veled élőben, de vannak akikkel hamar lehet és átmehet igazi ismeretségbe a dolog.


Azt mondom, csinálj egy email címet külön erre, és regisztrálj, aztán eldöntöd te magad hogy milyen, veszíteni nem veszítesz rajta.

2012. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)))
2012. ápr. 26. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy amúgy vagy lány, és hány éves?:)
2012. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teli van pedofilokkal és egyéb emberi hulladékkal.
2012. ápr. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nő vagyok és 30 éves.

Mielőtt leszólnátok....

Nem vagyok hulladék, csak hallottam, hogy van ilyen oldal amin jól el lehet csevegni. De ha ilyen tapasztalatokat írtok, kell a fenének... :)))))

2012. ápr. 28. 08:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!