Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebookon töröltem az...

A facebookon töröltem az idővonalamat és ennek következtében a képeim alja nem látszik és nem látom az ismerőseim ismerőseit sem, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Szerintetek ?

2012. ápr. 23. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az idővonalat nem lehet törölni.


Gondolom feltettél egy olyan böngésző kiegészítőt ami a gépeden a régi stílusban mutatja az oldalad. Ezek azonban csak azon az egy gépen működnek, és amíg Te így látod, addig mindenki más idővonalként, szóval sok értelme nincs.


Ezek után jobb esetben csak szétesik a FB, rosszabb esetben vírusokat és adathalász oldalakat tartalmaznak. Töröld le és fogadd el az idővonalat.

2012. ápr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van egy közösség a facebookon, akik ajánlottak egy oldalt a timelineremove.com-ot , és így eltávolítottam az idővonalamat, mert a régit jobban szeretem, most akkor állítsam vissza ??
2012. ápr. 23. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, állítsd.


Az első válaszoló leírta, ezt nem lehet "törölni", ez csak egy kis alkalmazás, ami átalakítja a nézetet neked.

De a legkisebb változtatás a facebook részéről a kódjukban tönkre is teheti az egészet.

(Jó esetben az adataidat nem lopta el ez a kis kozmetikázós cucc...)


Tessék elfogadni az idővonalat, ez végre egy értelmes fejlesztés!

2012. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jól van,akkor visszaállítjuk....
2012. ápr. 25. 16:12
 5/7 anonim válasza:
És sikerült visszaállítanod? Én is "töröltem" sajnos, de megbántam... hogy tudom visszaállítani idővonalasra? Mert így már nem jön ki az a zöld rész, ahol visszatudnám állítani :( hiába lépek arra az oldalra...
2012. máj. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem automatikusan visszajött, még mielőtt beállítottam volna bármit is, szal sikerült, írok ha megtudom...
2012. máj. 11. 23:28
 7/7 A kérdező kommentje:
Automatikusan jön vissza, úgyhogy semmi gáz :)
2012. aug. 22. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!