Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Zynga leírtása a facebookról?

A Zynga leírtása a facebookról?

Figyelt kérdés

Szeretném rendbe tenni édesanyám facebook oldalát amit még azért csináltam neki anno, hogy egymással tudjuk tartani a kapcsolatot(külföldön élek, így keveset látjuk egymást. A facebook jó "híradó" a családról ilyenkor), feltöltögethesse a dolgait amiket meg tudok nézni és hasonlók.


Sajnos azóta elszaladt vele a ló és számtalan koreai ismerősre tett szert valamint több mint 4 Zynga játékra is (3 év alatt)... képzelhetitek mit rejt az üzenőfala azóta.

Sajnos ezeket a timeline rendszeren elrejthetem ugyan de ugyanúgy ott maradnak és időnként újból felbukkannak (annak ellenére, hogy kuka az ikon és felajánlja, hogy az egész hírfolyamot törli, nem teszi csak elrejti azt az egy postot a timelineról).

Törölgetni őket egyesével tudom, egy kezdetleges mobil felületről (ez legalább tényleg törli a postokat) de erre meg egy örökkévalóság is kevés így.


Létezik valami program ami egy az egyben leírtja ennek a szemét spammcégnek (igen konkrétan a Zyngának) a postjait vagy meg kell tanulni együtt élni vele.


(a további post tengernek elejét vettem, letiltottam minden jogát a cégnek. Blokkoltam a játékait (törölni nem törölhetem sajnos mert nem engedi anya :D) valamint a "játékos ismerősöket" szeparáltam egy külön korlátozott csoportba.) Mit javasoltok még?


2012. ápr. 23. 14:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!