Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van a Facebook-on olyan...

Van a Facebook-on olyan alkalmazás, ami megmutatja, ki nézte meg a profilomat?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 04:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs.
2012. ápr. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 2xSü ***** válasza:
100%
Nincs. Óvatosan, mert sok olyan kártékony szoftver létezik, ami azt ígéri, hogy megmutatja ezt az információt, de ezek kivétel nélkül kártékony szoftverek. Nincs módszer, hogy ezt az információt kinyerd a rendszerből.
2012. ápr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
már nincs. illetve vannak alkalmazások, de már nem működnek, mert ahonnan kinyerte az alkalmazás ezeket az adatokat, azt befoltozták..
2012. ápr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2012. ápr. 23. 16:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Na és itt ugyan kit zavart a válaszom, ahol megírtam, hogy felhasználónak nincs ilyen lehetőség, üzemeltetői oldalon meg van?


Emellett 3 sorban írtam arról, hogy létezik egy kaskosan.hu nevű oldal (cigányiwiw), ahol ez kifejezetten fícsör, mert romáknál meg a vándornépeknél (ami pl. az írországi lakókocsisok összefoglaló neve, akik egyáltalán nem romák, mégis hasonló életet élnek) az ismerkedési folyamatnak egy fontos része az, hogy oda-vissza megy az infó arról, hogy ki ki után érdeklődött.


Na hogy ebben mi a moderálnivaló, azt nagyon kíváncsian várom.

2012. ápr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 2xSü ***** válasza:
#5: Bizonyára valaki – nem én – sértőnek vette, és tulajdonképpen nem kapcsolódik szorosan a kérdéshez, nem arra válasz. Mondjuk egy kicsit valóban olyan „a cigányok pletykásak” jellegű az olvasata a válaszodnak, bár szerintem ez nem sokkal jobban jellemző rájuk, mint bármelyik népcsoportra.
2012. ápr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!