Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mire jó sokaknak, hogy szerelm...

Mire jó sokaknak, hogy szerelmes idézetekkel elárasztják a Facebook üzenőfalat?

Figyelt kérdés

Megértem, ha valaki úgy gondolja, hogy az illik rá, épp aktuális a téma, de szerintem kicsit túlzásba viszik. Nektek is vannak ilyen ismerőseitek? Mi a véleményetek erről?

Kötekedős válaszokat nem kérek, köszi, mert nem bunkón kérdeztem, hanem tényleg érdekel más véleménye is a témáról! :)


2012. ápr. 22. 20:31
 1/2 PapaJoe ***** válasza:
Van akinek ez tetszik,másnak meg más.Egy kis ujjgyakorlat,toleranciából!Egyébként nem muszáj végig olvasnod.Ránézésre kiszűrhetők az ilyen idézetek (pl.idézőjel)ugord át!Ha nagyon zavar,tedd számodra láthatatlanná ezen ismerőseidet és annyi.Engem nem zavar,csak a trágárság!Éppen ma dugtam el egy ilyen ismerőst.És ennyi!
2012. ápr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is van pár ilyen ismerősöm, sőt, régebben én is kiírtam szép idézeteket, most már csak nagyon néha.

Néha ha rábukkanok egy igazán szépre, aminek mély jelentése van, akkor kiírom, hadd gondolkozzanak el a jelentéséről.


Sokan amúgy csak azért írják ki - szerintem - , hogy legyen valami a falukon, vagy pedig mert like-okat akarnak gyűjteni.

2012. jún. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!