Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom visszaállítani...

Hogyan tudom visszaállítani az ÚJ idővonalat a facebook-on?

Figyelt kérdés
Van egy alkalmazás és eltávolítottam az idővonalam, és a régi adatlapom van megint.De mit kell tennem,ha vissza akarom kapni az új idővonalat?Köszi
2012. ápr. 20. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Ott próbáld, ahol beállítottad. Ha a facebookon egy alkalmazásként, akkor a fiókbeállítások/alkalmazások részből kell eltávolítani.

Ha a böngészőbe épülő kiegészítő, akkor a böngésző kiegészítői közül kell törölni.

Ha egy szkriptkezelő böngészőkiegészítőben lévő szkript az, akkor a böngészőkiegészítő beállításaiban lévő szkriptek közül kell letiltani.

Ha pedig egy önálló program, a program telepítése és törlése listájából kell eltávolítani, vagy az uninstall.exe-t elindítani a telepítési mappában.

2012. ápr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem eltávolitani kell te segg hanem vissza csinálni
2012. ápr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak hogy azt az alkalmazást eltávolítani kell, amivel módosította a profilja kinézetét, nem pedig visszavonni, te másik segg.


Attól még hogy a hatás egy visszaállítás lesz, előtte valamit el is kell távolítani, hiszen valamivel létrehozta azt a változást amit tapasztal. Mivel nem derült ki hogy ez milyen módon történt, az összes lehetséges módszert felvázoltam, ami segíthet. A többi a kérdezőn múlik, mert ő tudja hogy melyik alkalmazta.


Arról nem is beszélve, hogy ha nincs a témához hozzáfűznivalód, legalább olyanba ne köss bele aki segíteni próbál, és talán még jól is csinálja.

2012. ápr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves Első válaszoló! Köszönöm a válaszod sikerült megoldani!!!Egy kiegészítő volt és el kellett távolítani.

Második! No comment....

2012. ápr. 21. 20:05
 5/6 Bruno11 válasza:
El tudtad törölni az idő vonalat és vissza állítani az üzenőfalat ? Ha igen hogyan tudtad érdekelne ? Nekem nem tetszik az idővonal. Előre is köszi ! :)
2012. ápr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Valaki :D.... válasza:
Megtudtad csinálni? engem is érdekelne , hogy kell visszaállítani..kérlek segíts! :)
2012. ápr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!