Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hová lett a magyar dark-angel....

Hová lett a magyar dark-angel. Ws oldal?

Figyelt kérdés

Mit használtok helyette vagy mit ajánlotok?


Köszi szépen


2012. ápr. 20. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ahhoz képest, hogy a top10-ben volt, sosem hallottam róla. Maradt még elég oldal, ahonnan lehet tölteni.

2012. ápr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Nekem soha nem volt gondom vele. Emeltdíjas csak akkor kell ha nem osztod vissza, de miért ne tennéd? A torrent.swz.hu-t és a torrent.evalt ismerem még. Ezeken nem nagyon van Helyszínelők sorozat ami letölthető. Szóval olyan oldalt keresek ahol ezeket le tudom tölteni. Tudsz ilyet ajánlani?
2012. ápr. 21. 17:51
 3/3 anonim ***** válasza:

*****


Az oldal alján találod mindig az aktuális havi toplistát. Minél nagyobb egy oldal, annál nagyobb a választék, annál gyorsabb és annál több a megosztó rajta. Ugyanakkor annál nehezebb bekerülni, de itt át tudod látni hogy mégis mik vannak.


Szabadon regisztrálni csak néhány kisebb oldalra lehet, ami még talán a top30-ba sem került be, így ott nincs sok minőségi tartalom. Más, nagyobb oldalra esetleg a születésnapokon, vagy karácsonykor lehet, amikor néhány órára vagy napra ki szoktak nyitni. Vagy pedig valaki meghív aki bent van.

A szabad reges listát, amit rendszeresen frissítenek, azt a torrentek.info oldalon találod (freereg lista).



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. ápr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!