Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom az egyik ismerősö...

Hogyan tudom az egyik ismerősöm írásait elrejteni az üzenőfalamon? Sokat ír és ezért mások bejegyzéseit nem látom.

Figyelt kérdés

tehát az egyik ismerősöm annyit ír állandóan, hogy pörgetek lefele lefele és csak őz ő bejegyzéseit látom, másokét alig. Nos, ezt szeretném időnként elrejteni.

Köszönöm


2012. ápr. 20. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden poszt jobb felső sarkában (ha odaviszed az egeret) van egy négyzet benne egy lefelé mutató nyíllal.Arra rámész és leiratkozás
2012. ápr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hm, ez biztos? még nem néztem meg.

és akkor végleg elrejtem, vagy utána vissza is hozhatom?

csak én ne lássam, ő erről nem kap semmit ugye?

nem véglegesen szeretném, csak hogy megnézzem mások híreit is, addig az övét ne lássam.

2012. ápr. 20. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez biztos, én is elrejtettem jó pár embert :)

Teljesen elrejted, nem kap róla semmit.Visszahozhatod úgy, hogy végigmész az egész üzenőfalon, a legalján van olyan, hogy további események és beállítások szerkesztése.Rámész a beállítások szerkesztésére, és ott lesz a neve jobb oldalt egy kis x-el, az xre rányomsz és újra megjeleníti

2012. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, megy a zöld kéz
2012. ápr. 20. 16:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!