Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A google hirdetéseket hogyan...

A google hirdetéseket hogyan lehet kilőni? A flashblock elég sok helyet megfog, de ezeket nem, ötlet?

Figyelt kérdés
Mobilintenetnél utálom, ha lezabálják a keretemet.

2012. ápr. 18. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Hotspot USB modem és számitógép:

Mozilla Firefox, Google Chrome: Adblock Plus letöltése.

Utána külső szűrők, a legjobb a hufilter.

2012. ápr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Chrome, Flshblock plus és a flashblock csodákra képes. Innen is ki lett gyilkolva ám minden. A gmailhoz meg tök király az offline megoldása.


a hufilter viszont új nekem

2012. ápr. 18. 16:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Letöltöd a reklámblokkolót, ez az Adblock Plus. Amikor letöltöd, felajánlja a külső szűrők telepítését. Ezek közül a hufilter a magyar. Én pl. ezen az oldalon nem látok egyetlen reklámot sem.
2012. ápr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már én sem :) minden fasza!
2012. ápr. 18. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Na látod, nekem is mobilnetem van.
2012. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lassan nekem is lesz, de ettől függetlenül alapból utálom, hogy minden szart letölt ami engem úgysem érdekel. Ha meg free helyen vagyok ami amúgy is lassabb, nem mindegy, mennyi ideig és mivel tököl.
2012. ápr. 19. 01:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!