Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha külföldi oldalra regisztrál...

Ha külföldi oldalra regisztrálok, és kitöltöttem a Country-t & City mezőket, de a State-et nem engedi üresen hagyni, akkor oda mit kell írni?

Figyelt kérdés
írjam be egy amerikai oldalra a saját megyémet? vagy jobb híján, hogy Magyarország?

2012. ápr. 17. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Budapestet elfogadta, de a megyét ird be.
2012. ápr. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Soxor egy N/A is elég (Not Applicable, nem alkalmazható). Mert mi címzésben nem nagyon használjuk a megyét.
2012. ápr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Oda is azt írd be hogy Hungary mivel a State az állam lényegében ország az is csak az USA-n belül.Mivel te nem USA-n belül vagy,oda mást nem tudsz írni mint az országot.


Vagy csináld azt hogy az országhoz azt írod Európai Unió és az állam-hoz hogy Magyarország.Mert lényegében egy nagyobb egész része vagyunk mint az USA-nak az államok.állam (state) = ország (country) ugyan az csak pepitában.


De ha bármit elfogad akkor teljesen mindegy ha nem valami olyan oldal ahol vásárolsz.

2012. ápr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem írd nyugodtan a megyét. más oldalakon úgy van feltüntetve hogy state/county. ha valami szállítással kapcsolatos, akkor az irányítószám úgyis megmondja hol vagy, tehát igazából írhatod mégegyszer az országot is, de ha papírforma szerint akarjuk írni, akkor kizárásos alapon az a megye.
2012. ápr. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

23:52 sajnos pont hogy vásárláshoz kell.. :D:P

de köszönöm mindenkitől a segítséget, az itteni posta talán már "ráérti"...

2012. ápr. 19. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!