Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megbízható internetes munkák?

Megbízható internetes munkák?

Figyelt kérdés
Nem a PTC-re, Surf oldalakra gondolok, hanem konkrét internetes munkára. Létezik ilyen? A minap szembetalálkoztam egy lehetőséggel, pontosabban nem én, de lényegtelen. Az ajánlat szerint szöveget kell írni tetszőleges témáról. Terjedelem, megfogalmazás, stb. arányában fizetnek. Tulajdonképpen ennyi. De nekem ez több oldalról is sántít, először is, kinek? mi célból? na meg tetszőleges témaválasztás? Akkor ha a rothadó energiaital dobozának 30 éves sorsáról írok, ezért is fizetnek? Tehát kíváncsi vagyok, léteznek-e ilyen pénzkeresési módszerek. Ha igen, milyeneket tudtok még? Megbízhatóak?
2012. ápr. 16. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Neten komoly pénzt nem lehet keresni. Aki ilyet kínál, annak a 99%-a átverés. Jól gyanakszol.
2012. ápr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!