Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom faebookon az a ....

Hogyan tudom faebookon az a . Idővonalat kikapcsolni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 16. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Az már úgy marad.
2012. ápr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mi????? ó hogy az a ... de a választ köszi :)
2012. ápr. 16. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:

De ki lehet egy prorammal!

[link]

Itt legörgetsz és megkeresed azt az ikont amilyen böngészőt használsz letöltöd és újra a régi lesz, de te majd mindenkinek az adatlapját úgy fogod látni de ha nekik nincs fent ez a progi akkor ők a timelinet fogják látni!

2012. ápr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van egy mód de az is csak olyan hogy te neem látod az idővonalad de más látja majd ha chrome-od van akkor fog müködni.Töltsd le hozzá ezt a kiegészítőt: [link]
2012. ápr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet.

Ezeket a kiegészítőket meg inkább ne használd (és ne ajánljuk) mert vírusosak vagy adathalászok lehetnek, de legjobb esetben csak az oldal megjelenítésére nem képesek.

2012. ápr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szüntesd meg a pecsába a facérbukot. Egyre meredekebb íven közelít amúgy afelé, hogy egy olyan kalap xar legyen mint az iwiw.
2012. ápr. 17. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
itt egy videó http://www.youtube.com/watch?v=WFUTbL0vEik&feature=youtu.be én megcsináltam pár másodperc az egész
2012. ápr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!