Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit gondoltok a weboldalamról?

Mit gondoltok a weboldalamról?

Figyelt kérdés
Mi legyen még benne:feketezomb.webnode.hu

2012. ápr. 14. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi értelme nem volt megcsinálni. Nincs rajta használható adat, ami van az hamis. Az oldalról nem derül ki hogy miről szól, azt sejteni lehet hogy valamit kínál. Az sem derül ki hogy mi az, de ha ez komoly, egyből el kell felejteni az összekattintgató oldalakat, és egy normálisra áttérni.


Tovább nem is írom, mert ez nem lehet egy komoly oldal, felesleges ebben a formában méltatni is.

10 perccel az oldal megnyitása után pedig szintén értelmetlen véleményt kérni, hiszen nincs rajta semmi. Ami van, pedig hülyeség, ahogy kinéz pedig bántja a szemet.

2012. ápr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek, ráadásul itt: [link]

Még szét is esik.


Nem tudni, hogy miről szól, alig van fent valami adat, a grafika sem egy nagy durranás.

Ráadásul webnode-os...



Remélem ez nem a végleges akart lenni!

2012. ápr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a kinézet az jó, az egyetlen baj vele csak az, hogy webnode, az információk gondolom idővel felkerülnek rá.
2012. ápr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ezzel a weboldalal az a baj hogy sablonos hülyeség nincs benne semmi egyedi, pár klikk és kész. Mikor csinálsz egy oldalt akkor azt te szerkezd ne az oldal kinálja fel mit akarjál. én már sok weboldalt megirtam és rendes szerkesztővel és élveztem a munkám de ebben nincs semmi ehez hasonló a másik dolog meg az hogy nincs semmi rajta. előbb találj valami tartalmat ki utánna készüljön az oldal mer ez így hülyeség hogy majd csak lessz rajta valami.
2012. ápr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!