Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítene valaki? P3-as gép,733...

Segítene valaki? P3-as gép,733Mhz,128Mb RAM, XP opr. A Dmegh.12,6Gb, ezen 11,6Gb üres, a Cmegh.6Gb, ezen2,8Gb szabad, ezen van az op. Rendszer, és a lapozófájl.

Figyelt kérdés
A lapozófájl is ezen van beállítva kezdeti 300Mg,max 500Mb.Rettenetesen lassú a netem,pedig kábelen jön!Mit tehetek?Beállítások?Hol,mit?Köszönöm előre is!

2012. ápr. 12. 09:31
 1/7 zsomkovacs ***** válasza:
Vagy csak a géped kevés a mai nethez. A sok kép meg flash, meg scriptek elég memória és processzorigényesek... Ezen a gépen meg szerintem az XP se túl gyors... 20-30000 forintért már lehet használtan kapni egész erős gépeket, szerintem azokon nem lenne ilyen gondod.
2012. ápr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!De nincs pénzem újra, azt gondoltam valami beállítás és gyorsabb lesz.
2012. ápr. 12. 09:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen már maga az XP is jobban örül, ha 256MB vagy még inkább 512MB RAM van alatta és legalább 1GHz-es processzor.


A neten pedig a sok flash tényleg nagyon meg tud fogni egy gyengébb gépet.

2012. ápr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Akkor ezek szerint bővítenem kell a gépem,nincs mit tenni.8 éve vettem,azóta párszor újra lett telepítve az XP.A lapozófájl mérete sem meghatározó,meg hogy hol van?
2012. ápr. 12. 09:58
 5/7 anonim ***** válasza:

733Mhz...ez így manapság már kb olcsóbb okostelefonokban megvan.

128Mb RAM...ahogy mondták, már az XP is minimum 512MB-ot szeret, 1GB mégjobb.

Ez egy legalább 15 éves gép lehet, tényleg ne várj tőle csodákat, gyorsabb nem lesz.

2012. ápr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást,én is használta vettem biztos van 15 éves.
2012. ápr. 12. 10:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, bővíteni nem nagyon van mit rajta, de 10.000Ft környékén már vehetsz P4es gépeket, azzal sem leszel sokkal előrébb, de kicsivel használhatóbbak lesznek...mondjuk ez a géped már mikor vetted is bőven elavult volt.


Ilyesmikre gondoltam:

[link]


Perze legjobb az lenne ha egy 50-60 ezret össze tudnál spórolni egy korrekt gépre, és akkor újabb 8-10 évre ellennél vele.

2012. ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!