Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Alacsony a feltöltési sebesség...

Alacsony a feltöltési sebességem. Mi lehet az oka? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Új netem van (digi 80/40), a letöltéssel semmi gond, jön is 10Mbit/s-el minden amit seedelnek, viszont a feltöltés csak max 500kB/s-al megy a kb 5Mbit/s helyett, pedig van rá letöltő, ráadásul az elsők közt töltöm le a torrentet, hogy a elsők közt tudjam megosztani. És ráadásul csak 1-2 torrent aktív. Pedig mindegyiknek a feltöltési sebessége korlátlan (kb 20 torrent be van rakva). Légyszives segítsetek, mert szeretném javítani az arányomat, ha már ilyen jó netem lett. Előre is köszönöm a válaszokat. Üdv.
2012. ápr. 10. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne a torrentet vedd alapul, mert ott annyi a feltöltésed, amit letöltenek tőled.


Ezt nézd meg:

[link]

2012. ápr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy sok embernek brutál sávszélessége van. Rendezd a torrentsite-on a torrentek listáját legtöbb letöltő szerint és nézd meg, hogy hol van a legkevesebb seeder. Akkor talán van esélyed. Én egyébként szépen letöltöttem mindenféle szép nagy trilógiákat stb. full hd-ben, aztán vissza-seed-eltem vagy 1 terrát digivel. Ilyenekre gondolok, hogy Mátrix, Gyűrűk ura, Harry Potter, X-Men
2012. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak:

Ismerem az oldal, ott ellenőriztem le én is, és ott kijött a 80/40, szóval a digivel semmi gond.

2. válaszolónak:

Értem, hogy mire gondolsz, de akkor sem értem, hogy ott a tényleg brutál sávszélességem és nincs kihasználva, pedig lenne rá "vevő". Tehát itt valami beállítással kapcsolatos dolog lesz a probléma, de sehol nem találom a megoldást.

Azért mindkettőtöknek köszönöm a választ.

Remélem valaki azért tud konkrét megoldást mondani :)

Üdv.

2012. ápr. 10. 22:45
 4/7 anonim ***** válasza:

"pedig lenne rá "vevő""


Ezt miből gondolod? Nem tudhatod a hozzád csatlakozottak letöltési sebességét, és azt sem, hogy éppen azok a darabok hiányoznak-e nekik, amik neked megvannak. Általában épp az ellenkezője a jellemző, hogy a többségnek ugyanazok a darabok vannak meg.

2012. ápr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem. csak furcsa, hogy lenne egy torrentél 104 peer és seeder meg csak 26 van. Aztán lehet azért furcsa ez nekem ennyire, mert hozzászoktam a 60kB/s-os feltöltési sebességhez :)

Üdv.

2012. ápr. 10. 23:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan keress, hogy 104 peer és 2 seeder (pl. frissen feltöltött poreszre kattanj rá, amíg csak 1-2 letöltő van (tehát megvan az esély, hogy te töltöd le hamarabb a nagy tömeg előtt).
2012. ápr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom ezt a verziót is.
2012. ápr. 13. 18:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!