Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van elérhetősége a facebooknak...

Van elérhetősége a facebooknak? Magától átállt a profilom idővonalasra.

Figyelt kérdés
Sehol nem találok elérhetőséget,ahol jelezni tudnám,hogy ehhez nem járultam hozzá,nem tudtam róla és állítsák vissza.
2012. ápr. 10. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon meg tudlak érteni. Én is átkozódom ezzel az "idővonallal". És senki nem tud segíteni, hogyan lehet visszaállírtani a régit.
2012. ápr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valahol a felhasználási feltételekben le van írva (aminek elfogadása nélkül nem lehet regisztrálni), hogy te elfogadod automatikusan a módosítások használatát azzal hogy tovább használod az oldalt.


Mivel az alapvető módosítások mindenkire kiterjedő kötelezettséggel járnak, nem lehet ellenkezni, különben azt mondják hogy akkor töröld magad. Biztos hogy nem fogják visszaállítani, mivel a régi profilnézet egységesen leváltásra kerül, és az idővonal lesz helyette. Ha mindenki átállt, akkor a régi nézet törlődik.


A kérdés szempontjából elég kevés jogosultságod van, te csak egy felhasználó vagy, aki azt csinálja amit engednek, különben kiraknak. Mivel kb. 850 millió tag van, még az oldalt sem rengeti meg ha néhány millió timeline-ellenző kilép. Úgyis túl nagy a függőség ahhoz, hogy elhagyják az oldalt.

2012. ápr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

[link]

Nem lehet visszaállítani, meg lassan mindenkié átáll idővonalra magától, és a régi felület megszűnik.

2012. ápr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!