Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nálatok is ezt csinálja a...

K.lau13 kérdése:

Nálatok is ezt csinálja a net, vagy csak nálam van valami gáz? XD

Figyelt kérdés
Teljesen véletlenszerűen aláhúz és kiemel egy-egy szót, pont úgy, mint amikor azt írják, hogy katt "ide". Erre rámegyek, még nem is kattintok rá, de megjelenik valami reklám. Nem mintha bajom lenne vele, csak érdekel, hogy miért? És még csak nem is konkrétan olyan szavak, amik esetleg kapcsolódnak a reklámhoz, akkor még érteném, de teljesen véletlenszerűen csinálja. Pl. írom, hogy e-mail, kiemeli, és megjeleníti az új iPad2 reklámját. Szerintetek?XD(pedig alapból nem vagyok olyan hülye a gépekhez, de ezt most nem értem :D)
2012. ápr. 3. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálad van gáz.Takarítsd le a gépedet ez reklámrobot.
2012. ápr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Asszem az lesz. Vírusírtás mondjuk nem ártana, bár az lenne az igazi ha újratelepíteném, nem csak nettel van baj, ezt gondolhattam volna.


Na mindegy szóval kössz a választ :)

2012. ápr. 3. 17:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!