Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek a vodafone...

Mi a véleményetek a vodafone mobil internetéről?

Figyelt kérdés
[link] erre gondoltam,van ilyen valakinek?Gyors?

2012. ápr. 1. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
benne van a nevében. Vodafone. Olyan is.
2012. ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Mobil nettöl mentsen meg az isten !

DE nézd meg hogy megfelelő e a lefedettség mert ha nem utána ütheted az asztalt a vodáéknál eléd fogják tolni a szerződést hogy volt erre külön fejezet :)

2012. ápr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszokat!Még sose volt mobilnetem,ezért gondoltam kérdezősködök h milyen :) De akkor jól tippeltem h nem valami jó :/
2012. ápr. 1. 21:39
 4/8 A kérdező kommentje:
És a Telenor hipernetje is rossz?
2012. ápr. 1. 21:44
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
2012. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha van HSDPA lefedettség a lakhelyeden, akkor jó mindhárom mobilszolgáltató sebessége.

Egyébként a Vodafone 5 napos kipróbálási garanciát ad. Tehát ha a lakhelyeden nem éri el a szolgáltatás azt a sebességet, illetve minőséget, amit te szeretnél, öt napon belül akkor is visszaviheted, ha különben 2 év hűségidőt írtál alá a csomagra. Az öt napba elvileg a vásárlás napja is bele számít, de az néhány óra használat után kiderül, hogy milyen, szóval ha rossz, már másnap lehet visszavinni.


Ja, úgy válassz csomagot, hogy 1 Gb adatmennyiség átlagosan 1000-1200 weblap megnyitására elegendő. A legkisebb csomag 2 Gb-ot ad, ez olyan 2000-2500 oldal megnyitására elegendő. Ha a forgalmi keretet eléred, akkor 128 Kbit/s-ra lassítanak, amivel 30-60 másodpercbe is beletelhet egy honlap betöltődése.

2012. ápr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem rendelj hűségidő nélkül mobilnet csomagot. Már több szolgáltató ajánl ilyet. Kipróbálod, milyen a sebessége és eldöntöd kell-e neked. Nekem hűségidő nélkülim van 2G havi 2500-ért. Ha érdekel, megírom hol rendeltem :)
2012. ápr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Megoldódott a net kérdés,a helyi kábeles netet kötetük be :) Ez korlátlan és nincs hűségidő sem,igaz az olcsóbbikat választottuk,mert annyit nem netezünk(2400/hó)de megvagyunk vele elégedve!
2012. máj. 11. 08:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!