Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nektek mi a Facebook borítókép...

Nektek mi a Facebook borítóképetek?

Figyelt kérdés

Láttam már sokfélét, de magamnak még mindig nem raktam ki semmit hónapok óta.

Nektek mi van kint és miért? Valami egyedit akartatok, vagy csak feltöltöttetek valamit, hogy legyen?


2012. ápr. 1. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:

A legjobb, ha fogsz egy képszerkesztő programot, mondjuk GIMP-et és nekiállsz csinálni egyet.

Így lesz egyedi.


De leszedhetsz a netről is, ha lusta vagy.

2012. ápr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

tedd ki egy kedves fényképedet. egy kutyafajtát v állatfajt amit szeretsz. egy kedvelt márkát. vagy egy idézetet. vagy keress itt: [link]


csak keress rá

[link]

2012. ápr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Eddig mindenhol saját szerkesztett képeim voltak a profilképek/egyebek, a szerkesztéssel nincs gond.

Csak az érdekel, mások miket raktak ki, láttam saját fejet, nyaralós képet, állatot, vicces képet. Csak mainstream dolgot nem akarok, saját fejet sem.

2012. ápr. 1. 17:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a nyuszimat tettem ki, de egy olyan képet, hogy az egész borítóképen csak az arca van, a szeme, meg a nózija látszik :)
2012. ápr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Saját magam. Azért vannak ezek az oldalak h jóformán ismerkedés, és hamar megtud keresni aszt az illetőt aki ugyan azzal a névvel rendelkezik mint te :S Nem csipem azokat akiknek magáról 1 kép sincs fent
2012. ápr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Profilképem van, csak borító nincs. Magamat nem akartam meg unalmas képeket sem, ha már feltöltök valamit, akkor nézzen ki jól/legyen kreatív.

(ugyanolyan nevű szerintem nem létezik a világon, mint én :D azokat pedig én sem szeretem akiknek nincs képe, főleg ha bejelöl és név alapján nem ismerős)

2012. ápr. 3. 09:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!