Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb?

Lacikaking7 kérdése:

Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
T-Home,Digi vagy UPC

2012. márc. 31. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Internet? akkor személyes ízlés a digi de van akinek az upc jön be inkább...szerintem a upc elég instabil a t-home nagyon gyenge nem ajánlom senkinek
2012. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól is függhet, hogy hol lakik valaki. Nálam az UPC egyáltalán nem instabil (eleinte az ügyfélszolgálattal voltak gondjaim, de az utóbbi években mintha javult volna a helyzet..igaz nem sűrűn van velük dolgom). 5,5 éve vagyok UPC-nél, mert nincs sok más lehetőség, de a sebességgel és a net elérhetőséggel nincsenek gondjaim. Ettől függetlenül a Digi jobb választás lehet (pl nagyobb feltöltési sebességet kínálnak és talán nincs forgalom korlát sem...UPC-nél havi 300GB adatforgalom a tolerált mennyiség).
2012. márc. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ADSL meghírdetett sebességét központól való távolságtól függően kapod meg. Ezért volt az, hogy 12Mbitért fizettünk és csak 8-at kaptunk. Néha ki is marad. TV az jön, telefon van.

UPC-nek 300GB forgalmi korlátja van, döntse el mindenki, hogy nehéz-e átlépni. UPC-vel nekem albérletben problémám volt, meg drága is, bár T-Home is az gondolom. TV-je jó.

Digi, gyors net, ingyen telefont, tévé minden olcsón. Műholdasan rossz, de kábelesen jó.

De mondjuk ha szereted a legalitást és néha kölcsönöznél ki online videótkból filmet akkor T-Home. Plusz T-Home-al ha neted nincs is akkor is tudsz origót olvasni. Meg a settopboxa fel tud venni filmet.


Szóval 1. Digi 2. T-Home 3. UPC

Ha viszont kell a T-Home-os extra szolgáltatások akkor 1.T-Home 2.Digi kábeles 3. UPC

2012. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal UPC-nél is, ha digitális TV-re fizetnek elő, akkor olyan "dobozt" adnak, ami képes adást rögzíteni, visszatekerni és videotéka lehetőség is van. Mondjuk én ilyet nem kértem meg telefont sem, mert nincs TV készülékünk és csak netre van szükségünk. 50Mbit-ért szerintem 6000Ft nem olyan sok és új előfizetőknek általában jobb lehetőségeik vannak (pl most 4600Ft az 50Mbites csomag). Egyedül a 300GB-os korlát, ami gázos, de a legtöbb felhasználónak ez elég (napi 10GB forgalom azért nem olyan kevés, de őrült torrentezők simán túlléphetik, ez tény). T-home-ról sok jót nem hallottam sehonnan kivéve az előző hozzászólótól. Mondjuk saját tapasztalatom nincs velük, mert csak GTS Datanet illetve UPC előfizetésem volt idáig.
2012. márc. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kössz mindenkinek
2012. ápr. 30. 22:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!