Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a korhatár a facebookon?

Mi a korhatár a facebookon?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
13 év
2012. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
._.
2012. márc. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem nincs korhatár... Csak úgy tudom, hogy míg nem múlsz el 18 éves addig nem jelensz meg a keresőben, hanem neked kell bejelölni azt akit szeretnél!
2012. márc. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előzőhöz:


1905-2012 évszámok vannak, tehát be tudsz regizni 8 évesen is. :)

2012. márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

A FAQ még mindig tartalmaz olyan leírást, hogy hol lehet jelenteni 13 év alatti tagot.


A regisztrációs űrlapot is visszadobja a rendszer, ha 13 évnél fiatalabbra jön ki a születési dátum megadása, ezért vannak a fiatalabbak hamis adatokkal fent.


Legalábbis eddig így volt, de most csak emiatt nem fog szerintem senki regisztrálni, hogy kipróbálja. Én még lényegében nem láttam 1998 utáni születési dátumot az oldalon. Akiről tudom, hogy garantáltan nincs 13 éves, az pedig mind hamis adattal szerepel.

2012. márc. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

13. életév betöltésének időpontjától

[link]

2012. márc. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Itt látható, mennyire világosan van feltüntetve a közösségi oldalóriás végfelhasználói szerződésében a 13 éven alattiak kizárása:


Nem fogadunk el információkat 13 évesnél fiatalabbakról. Ha 13 éves még nem múltál el, kérjük, ne próbálj regisztrálni a Facebook-ra, vagy személyes adatokat szolgáltass ki nekünk. Ha felfedezzük, hogy információkat tárolsz az oldalon 13 évesnél fiatalabbról, törölni fogjuk a regisztrációt, amilyen gyorsan csak tudjuk. Ha úgy gondolod, hogy adatokat tárolunk 13 évesnél fiatalabb személyről, kérjük, vedd fel a kapcsolatot velünk ezen a linken. Szülői részvétel. Erősen ajánljuk, hogy a fiatalabbak, a 13 év alattiak, és a fölötte lévők is kérdezzék meg szüleiket, és engedélyükkel regisztráljanak csak a Facebook oldalra. Személyes adatfeltöltés csak a szülők engedélyével érvényes. Kérjük a szülőket, hogy tanítsák meg gyermekeiket a helyes és biztonságos internet használatra. Segédanyag a szülőknek, hogy megfelelően tárgyalhassák ezt meg csemetéikkel a következő oldalon találhatóak. "

2012. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!