Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb levelező?

Figyelt kérdés
Van citromail-em és freemail-em, de rendszeresen elvesznek a levelek. Most gmail- est akarok csinálni, azt sokan dicsérik. Szerintetek?
2012. márc. 26. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Gmail. Én levelezőklienssel használom, Mozilla Thunderbirddel.
2012. márc. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A gmail, SOKKAL jobb, mint bármelyik magyar.
2012. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Külföldi yahoo mail, magya freemail.Én ezeket használom 100%-osan elégedett vagyok velük.
2012. márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
yahoo, gmail. (Freemailt én már nem is használom, mert sokszor nem jöttek meg fontos levelek 1 hét alatt se...)
2012. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Probald meg a mailbox.hu t az is gmail de :P
2012. márc. 27. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pontositsunk, mert 2 gamail van, a com és a hu.

Természetesen a gmail.com a legjobb, ennek van a legtöbb és legjobb kapcsolata a Google keresőszolgáltatóval, ami nem véletlen, hiszen a Google terméke.

A hu-ra végződő magyarok közül a legrégebbi freemail még egy átlagos igényűnek elmegy, de tudni kell, hogy a magyar serverek fejlődésben ugyancsak lemaradtak, gyakran javitgatják, mert sok a panasz rájuk.


Tehát a legjobb a [link] akár simán használva, akár levelezőklienssel /programmal/.

Én 2010-es outlookkal összekapcsolva használom./IMAP/

2012. márc. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gmail.com: nálam három felé osztva. IMAP: okostelóban, POP3: Thunderbird levelezőben, és a webes.
2012. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!