Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan weboldal, ahol...

Van olyan weboldal, ahol ingyen oszthatom meg a zenéimet korlátozások nélkül?

Figyelt kérdés
Tehát hogy annyit töltök fel amennyit akarok, mások is meghallgathatják/letölthetik és nem törlődik a zene, ha már nem hallgatja senki.
2012. márc. 26. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
A zenék (is) szerzői jogdíjasak,ezért nem szabad őket a neten sem ingyenesen elérhetővé/letölthetővé tenni . Ez tilos és büntetik,ha valaki mégis megteszi ,akkor még azt a netes oldalt is törlik amelyiken fönt van a zene .
2012. márc. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ezek a saját műveim, tehát nem perelhetnek be ogy loptam :D
2012. márc. 26. 16:31
 3/7 anonim ***** válasza:
wu upload,filserve,Hotfile,meg még van egy pár de ezeket bizonyos idönként törlik.torrentként Pirate bay de ennél indexeli millió más oldal is ezt senki nem törli ha csak te nem kéred de ott neked kell megosztanod oda csak a torrent filet töltheted és ami indexeli onnan viszont a jó isten se törli és ha egyszer elindítod amíg van ki feltölti az a neten fentlesz amíg van seed.
2012. márc. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jaj, én is tudok a torrent oldalakról, és különféle fájlmegosztó szolgáltatásokról :D

De abba nincs beleépítve lejátszó... Tehát én zippyshare-t és SoundCloud-ot használok, csak ezek korlátozva vannak (zippyshare - 30 nap után töröl \|/ SoundCloud - 2 órányit rakhatsz fel csak ingyen).

Nekem olyan kell, ami kifejezetten zenemegosztásra van, és korlátlan. A fájlmegosztó szolgáltatásoknál muszáj letöltened a fájlt, hogy meghalgathasd, de nekem olyan kell, amin csak egy gombot megnyomsz, és lejátsza a zenét!!!!

2012. márc. 26. 16:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Most azt szeretnéd ingyenes legyen meghallgathatják/letölthetik akkor you tube csomó világsztár politikus híresség van fent van nekik csatornályuk itt egy gombnyomással lejátszhatják még felrakod egy fájlmegosztóra a videó alatt indexeled és ott letölthetik.És még egyben van hozzá profil ami afféle rajongói oldal emellett a legnézettebb oldal szerintem a legjobb választás.
2012. márc. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

> nekem olyan kell, amin csak egy gombot megnyomsz,

> és lejátsza a zenét!!!!

A Jamendo tud ilyet.

[link]

2012. márc. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A Jamendo lesz a nekem való :)

Köszönöm!

2012. márc. 26. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!