Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért akad nálam a You Tube-on...

Miért akad nálam a You Tube-on a videó, hogyha bekapcsolom a HD-t?

Figyelt kérdés
A hang az jó, csak a videó akad.
2009. jún. 14. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A HD jelentése High Definition azaz magas minőség.

Elképzelhető, hogy nem megfelelő a kodek csomagot, esetleg gyenge a géped. A 1080p-s HD-nek elkell már egy két magos alacsony kategóriás proci hogy menjen.

Ha nem ilyen celeron szintű procid van, akkor cserélj kodek csomagot, ajánlom a K-Lite Codecpack-ot(mindig a legújabbat használd, google a barátod).

2009. jún. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem megvan ez a valami, nem tudom hogy mire való, de akkor letöltöm a legújabbat.
2009. jún. 14. 15:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy a géped "régi".


Nekem is akad a kép (alacsony az FPS=Frames Per Sec).


Nem elég erős a gép ahhoz, hogy fel tudja dolgozni a videót.

2009. jún. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De érdekes, mert beírtam a Google-ba hogy HD videók, és azt rendesen lejátssza, meg volt egy internet-TV programom, és azon is volt egy HD adó, azt is kajakul lejátszotta.
2009. jún. 14. 15:59
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ez gond nélkül megy neki..

2009. jún. 14. 16:03
 6/7 anonim ***** válasza:

első vagyok


Ha ezeket viszi, akkor ott a net sebességével lesz balhé, a Youtube-nak nem nagy a szerver teljesítménye, elképzelhető, hogy lassan tölti le a videót, ez akadást okoz, amíg puffereli a következő elöre beállított mennyiséget(általános beállítása ennek 5 mp)

2009. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ehez már kellene egy jó nagy videokártya és ram is

de a HD az nem a 1080 soros az full HD

a HD az csak 720 soros de az se kicsi adatmennyiség

2010. nov. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!