Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on be tudom állítani,...

Facebook-on be tudom állítani, hogy mely ismerőseim legyenek benne a chat-en a a kiemelt résznél?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mióta megváltozott a chat és kettéosztódott (van egy felső gondolom kiemelt rész, ahova random betesz embereket, nem tom milyen elven, vannak olyanok is közte, akikkel gyakran beszélek vagy megnézem gyakran adatlapját, de olyan is van akivel még sose beszéltem). És van az alsó sáv ahova meg javarészt azok kerülnek akikkel még nem chateltem. NA A KÉRDÉS! Be tudom-e állítani, hogy a felső részbe mely ismerőseim kerüljenek?
2012. márc. 25. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Ezt a facebook az (elég bonyolult) algoritmusai alapján választja ki.
2012. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kár :/ Olyanokat betesz, akikkel egy szót nem beszéltem chaten és alig ismerem, de akivel meg napi szinten chatelek, azután keresgélhetek. Na mind1, ez legyen a legnagyobb gondom! :)
2012. márc. 25. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt meg tudod oldani, hogy beállítod, hogy csak x személy lásson elérhetőnek, a chat ablakban a fogaskerékre kattintva. Ekkor ők fognak fönt megjelenni. Viszont ezesetben senki másnak nem leszel elérhető, csak számukra, de ha úgysem beszélsz a többiekkel, akkor gondolom, ez nem probléma. :)
2012. márc. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ááá ez jó megoldás, köszönöm! :))
2012. márc. 27. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!