Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Azt szeretneém kérdezni...

Dorottya04 kérdése:

Azt szeretneém kérdezni hogy:Hogy lehet egy számítógépen lévő képnek (nem interneti és szerkesztett) hogy lehet megtudni az URL címét?

Figyelt kérdés
rámegyek a tulajdonságokra de nem látok olyat hogy URL
2012. márc. 22. 18:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul írtam *szeretném.
2012. márc. 22. 18:08
 2/12 anonim ***** válasza:

Az URL az egy fájl elérési útvonalát jelenti. A gépen lévő fájloknak is van, például az Asztalon lévő kep.jpg elérési útvonala:


C:\Users\felhasználónév\Desktop\kep.jpg


Ezt az információt a fájl tulajdonságaiban a Hely részen találod.


Viszont ezt csak a gépen, és a saját hálózaton belül lehet elérni, a neten egy gépen lévő fájlra hivatkozni nem lehet, mert nem fogja tudni távolról senki megnyitni.

2012. márc. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Miért lenne neki, ha nem "interneti"? Az URL cím a dolgok webcíme.
2012. márc. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Dorottya,

ha leírnád kicsit érthetőbben ,

(jó tudom,azt szokták visszaírni,hogy : ennél már nemtom érthetőbben leírni bad.+ !)

akkor megpróbálnék én is segíteni,

2012. márc. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hogy szeretnék képet rakni az adatlapomra,az [img]-s,információkkal.pl.:[img]valami[/img].De nem tudom hogy hol van a gépen lévő képeknek az URL címe.
2012. márc. 24. 14:14
 6/12 anonim ***** válasza:

Erre utalt az első hozzászólásban az a rész, hogy a gépeden lévő tartalmat nem fogják a neten látni. Hiába hivatkozol az elérési útra, a kép nem jelenik meg, mert csak te éred el, más nem.


Ezért kell egy tárhelyre feltölteni, például kepfeltoltes.hu, és a kapott URL-t megadni.

2012. márc. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Itt egy leírás,hogy a Képfeltöltésre ,hogy lehet képet föltenni,és akkor onnan már kapsz a képedhez egy URL-t.


[link]

2012. márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2012. márc. 25. 14:33
 9/12 anonim ***** válasza:

Dorottya kérem,hogy elhiggyük,hogy tudsz már képet linkelni,tegyél te is ide próbából egy cicás képet,egy másikat ,mint ez :


[link]

2012. márc. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tessék: [link]
2012. márc. 28. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!