Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi szükség van erre az új...

Mi szükség van erre az új youtubos külsőre?

Figyelt kérdés
Valaki érti és el tudja nekem magyarázni milyen gyakorlati haszna van az új, uniformizált, minden egyediséget kizáró új youtube csatorna-dizájnnak?
2012. márc. 22. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Igyekszik a google minden cuccát azonos kinézetűre csinálni. Ennek többek között előnye, hogy így egyik reklámozza a másikat, illetve könnyen felismerhetők a google termékek. Ez nem is baj, a baj csak az, hogy ez a kinézet elég ocsmány.
2012. márc. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Igazából nekem ez csalódás. Én több mint két éve csináltam magamnak csatornát, az egész színvilága olyan volt, hogy ott éreztem magam otthon. Erre most ez a szürke. Legalább lehetne az átlátszóságot állítani. Meg az elrendezési lehetőségek sem tetszenek.

Tudom, hogy a lényeg a zene, és nem tök mindegy, hogy milyen színű az oldal ahol hallgatom? De akkor letöltöm inkább őket

2012. márc. 22. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:
A youtube videómegosztó oldal. Zenére ott van a winamp.
2012. márc. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden oldal változásnál ez van. Emlékeztek a gyakorin is ez volt.

Utána mindenki megszokja.

2012. jún. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!