Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan cserélhetem le az...

Hogyan cserélhetem le az e-mail cimem a MYVIP-en?

Figyelt kérdés
az a konkrét helyzet,hogy citromail-ről regisztráltam,de már rég elfelejtettem a jelszavam(nem akarom feltörnia citr.csak tovább lépni)ugy hogy most a MYVIP kéri hogy erősítsem meg az e-mail címem(na de hogy?)ezért gondoltam másik e-mail cim megadására,erre viszont "küldjek e-mailt a MYVIP-nek"mire én hogyan?Előre is köszi a segítséget...
2012. márc. 20. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:

A terved azért nem működne, mert bárki mondhatná hogy cseréljenek le valamit valamire, de nem tudod mivel igazolni hogy az a tiéd. Ezért bemondásra nem fognak semmit csinálni.


A citromailt nem fogod tudni feltörni, egyik oldal sem működik úgy, hogy bárki is feltörné kedvére, mert nem tud belépni. Megpróbálhatod a következőt: 90 belépés nélküli nap után törlik a profilt (lehet azért nem is tudsz belépni, mert már nem létezik), megpróbálod újraregisztrálni, és ott lesz egy élő cím amire kimegy a megeresítő levél is, így törölheted a profilt.

2012. márc. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült módosíttatni. Ügyfélkapun ( [link] adatmódosítás -> Meg szertném... e-mail címem. Aztán alul, a "Nem, tovább" gomra és kövesd az utasításokat. Ja, és be kell szkennelni/fotózni valamilyen azonosítódat (sz. ig, dikig. stb.) Nekem korrektül ment a dolog.
2012. márc. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!