Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UPC CHELLO 25/2 otikai net,...

UPC CHELLO 25/2 otikai net, mennyivel kéne tudnom tölteni max,1,4 mb vel jott egy cd az jo?

Figyelt kérdés

Lejart a 10/1 es koax kabelos net,meghosszabitottuk 25/2 esre de nem jottek szerelni semmit,azt mondták hogy a házba továbbra is koaxal jön majd a net. Kerdem én igy nem ugyan az szinte ?!?


netes speedtest 13 /megabitet mutat/ 80 koruli pinget es 2,1 uploadot...ez így rendben van? nem 2,2 MBitenak kéne lennni? mivel a 10/1 essel tudtam max. 1,1 ´- 1,2 MB al huzni utorrental.


2012. márc. 19. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
25/2= 3,1mb/s le és 250kb/s fel
2012. márc. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

25/2 Mbit-es net az azt jelenti h 25 Mbita letöltés, 2 Mbit a feltöltés sebessége. (nem keverni a Mbyte-al)

A 25 Mbit az 3.1 MB-os letöltést jelent.

Ahhoz h megkapd a maximális letöltési sebességed, ahhoz a Mbit-et el kell osztanod 8-al. Tehát 25/8=3.1

Az h nem mindig éri el a maximális sebességet a letöltés, az lehet a túlterheltségtől is.

2012. márc. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Más internet szolgaltatonal is így van,hogy koaxon jon be a hazba az optikai net?


van esetleg akinek 25/2 upc ja van...annak valmi tapasztalata?

azt hittem,hogy ez mar nem fog ingadozni :S végre....:S

2012. márc. 19. 19:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!