Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » érdemes regisztrálnoom pénzért...

érdemes regisztrálnoom pénzért egy ilyen torrent oldalra? (lent)

Figyelt kérdés

van egy Teracod nevű torrent oldal,sms-t kell küldeni a regisztrációhoz,de ha mondjuk megszűnik az oldal egy éven belül,akkor b.szhatom az egészet.nincs fent itt valaki?az mondhatna valami véleményt,hogy megéri-e.

"A regisztráció örökös, nincs időkorlát pl. 30 nap(Minden ujonan regisztrált felhasználó 50GB feltöltéssel indul)

Amennyiben regisztrálni szeretnél az oldalra, nincs más teendőd,

küldj egy SMS-t teracod kulcsszóval a 06-90-619-907 számra.

Tehát "teracod" (idézőjelek nélkül). Az SMS elküldése után kapsz egy SMS-t kóddal.

Az SMS válaszában kapott kód egyszer használható fel!



SMS ára 1600 Ft + Áfa "


2012. márc. 19. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nekem kell egy film, akkor:

1. Megveszem DVD-n a TESCO-ban.

vagy

2. Letöltöm ingyen.


Amit nem tudsz ingyen leszedni, az nincs is. Megkeresem a Filestube-bal, vagy valamelyik torrent keresőn. Vagy megnézem Youtube-on.

Kalózmásolatért egy fillért se fizess.

2012. márc. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Travis7 válasza:
Sose regelj pénzért torrent oldalra!!Kamu mind..
2012. márc. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyikre sem érdemes pénzért. Szinte az összesre kikerül ugyanaz a tartalom, legfeljebb csak kisebb időeltolódással, és ingyen. Pont az olyan oldalakra mennek rá razziakor, akik a jogvédett tartalmat pénzért teszik elérhetővé, ne támogasd őket. Ha kalózkodsz, ingyen csináld.


A teracod ráadásul csak a 12. a hazai toplistán, úgyhogy még azt sem lehet mondani, hogy annyira megérné bekerülni. Az előtte lévő 11-ből lehet hamarabb meghív egy ismerős ingyen, és többre mész vele.

[link]

2012. márc. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemes.
2012. márc. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek,hasznos információ volt.a netcigány oldalt is köszi :D
2012. márc. 19. 19:48
 6/8 A kérdező kommentje:
és diablo-ra?arról azt hallottam,hogy jó,de az is fizetős.
2012. márc. 19. 20:26
 7/8 Travis7 válasza:
kérdező írj egy üzit segítek
2012. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én fent vagyok,és szerintem nagyon jó kis oldal.Igaz engem meg hívtak,de sok cuccot leszedtem már onnan.Nem hinném hogy mostanában megszünne....
2012. márc. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!