Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért fagy le a böngészőm PC...

Miért fagy le a böngészőm PC bekapcsolása után?

Figyelt kérdés
Általában - de nem mindig - bekapcsolás után, amikor megnyitom a böngészőt rendre lefagy. Utána bezárom a feladatkaezelőből majd újra megnyitom, és még 2. indításkor is le szokott néha fagyni. A gépemet napközben hibernálom(Alvó állapot), csak estére szoktam kikapcsolni, úgy tudom így gazdaságosabb. Lehet ez a probléma gyökere? Win7, 4 magos, AMD HD5770, 4GB RAM
2012. márc. 18. 20:59
 1/1 Mészáros Lilla válasza:

Szerintem a legegyszerűbb ha újrarakod a Windows-t mert a géped valószínűleg vírusos!

Vírusirtással nem szórakoznék mert a windows 7-et kb. 20 perc újrarakni és van olyan opció ami megtartja a régi fájlokat, csak egy Windows_old nevű mappát kell majd letörölnöd a program files-ból!

2012. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!