Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet elérni, hogy a...

Hogy lehet elérni, hogy a youtube-os videóm ne legyen letiltva?

Figyelt kérdés

A videóm le van tiltva néhány országban, mert jogvédett tartalmat tartalmaz: vagyis zenét. Hogyan tudom megcsinálni, hogy mindenhol elérhető legyen?

A leírásába már leírtam hogy "I don't own the music" de semmi. Mit tegyek?


2012. márc. 18. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt hogy mindenhol elérhető legyen, sehogy.

Ettől még a videodat a YouTube serveréről nem törlik. Több országban jártam már és pl. csak egyet irok: Kubában egy zenés utcai felvonulást vettem fel, értesitettek, hogy valami egyező zene van, de nekem nem kell csinálni semmit.

És köztük van olyan is, hogy néhány országban letiltották. És kit érdekel, ha az az ország igy viszonyul hozzá? Majd nézik azok, akik normálisabbak.

Tanulmányozd egy kicsit az alábbi oldal minden linkjének tartalmát:

http://www.youtube.com/t/copyright_center

2012. márc. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és még egy fontos dolog: A YouTube nem tiltotta le videodat, mint ahogy kérdésedben érthető, annak serverén elérhető. Az a bizonyos néhány ország blokkolta tartalmát, igy ott nem élvezik! Hát aztán, ne érdekeljen!
2012. márc. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!