Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A profession-on miért nem...

A profession-on miért nem lehet kisebb munkát találni?

Figyelt kérdés

Kisebb-en értek: Asztalos, pék, cukrász, stb... Leginkább olyanok, amihez szakmunkásképző iskola kell.

Olyan munkahelyeket kínálnak csak, amihez inkább egyetem kell: orvos, ügyvéd, mechanikai gépész, régész, PR mananger, stb...


Már a kisebb végzettségű munkás nem is kell sehova? Vagy már nem létezik pék, cukrász, kárpitos?


De ez más ilyen oldalakon is így van. Ráadásul mind Pesten vagy pest megyében kínál munkát.


Ahol én lakok ott meg pláne nem kínálnak munkahelyet.

De azért küldik a spam-et az e-mail címemre.


2012. márc. 18. 19:08
 1/1 A kérdező kommentje:

Tudom, jön a válasz: Ha tanultál volna...


Vas-műszaki kereskedő vagyok. Emellett van Boltvezetői-Vállalkozói tanfolyamról papírom. (Csak oda pénz is kellene, hogy egy boltot nyissak). De jobb az embernek minél több papírral bebiztosítania magát.

2012. márc. 18. 19:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!